Modelowanie sylwetki bez wyrzeczeń i skalpela

Modelowanie sylwetki bez wyrzeczeń i skalpela

Liczba osób, które odwiedza gabinet kosmetyczny systematycznie się powiększa. Gabinet kosmetyczny, który chce konkurować z najlepszymi, musi mieć w ofercie nowoczesne zabiegi cieszące się wśród klientów zainteresowaniem. Do takich należy zabieg karboksyterapii. Niektóre zabiegi medycyny estetycznej stosuje się także w lecznictwie; zabieg karboksyterapii to przykład takiego właśnie zabiegu.

Na czym polega zabieg karboksyterapii?

Zabieg karboksyterapii, który wykonuje salon kosmetyczny wykorzystuj czysty dwutlenek węgla. Terapia dwutlenkiem węgla sprawdza się w bardzo wielu sytuacjach; terapia dwutlenkiem węgla powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej; umożliwia szybkie i do tego bardzo mało inwazyjne modelowanie sylwetki. Terapia dwutlenkiem węgla to świetny wybór dla osób, którym zależy na doskonałej sylwetce, ale które nie są w stanie zdecydować się na modelowanie sylwetki przy pomocy skalpela. Salon kosmetyczny, który proponuje modelowanie sylwetki przy pomocy dwutlenku węgla wykorzystuje do zabiegu tylko cienką igłę.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabiegi medycyny estetycznej są mniej lub bardziej inwazyjne. Zabieg karboksyterapii jest bardzo mało inwazyjny, jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym. Jego wykonanie zajmuje kilka, czasem kilkanaście minut. Efekty widoczne są czasem już po jednym zabiegu. Są jednak pewne mankamenty skóry, których można się pozbyć dopiero po 2,3 zabiegach.

Osoby, które zainteresował zabieg karboksyterapii, zachęcamy do przeczytania także naszego poprzedniego artykuły, w którym szerzej wyjaśniamy na czym zabieg ten polega.

Kategorie