Zabieg karboksyterapii: dlaczego warto się na niego skusić?

Zabieg karboksyterapii: dlaczego warto się na niego skusić?

Gabinet kosmetyczny to miejsce odwiedzane coraz liczniej zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Zabiegi medycyny estetycznej dają bardzo spektakularne efekty; niektóre z nich może wykonać dobra specjalistka kosmetolog. Gabinet kosmetyczny proponuje między innymi zabieg karboksyterapii. Terapia dwutlenkiem węgla jest dzisiaj jednym z hitów, które oferuje dobry gabinet kosmetyczny.

Nieinwazyjny, ale bardzo skuteczny

Zabieg karboksyterapii jest nieinwazyjny; zabieg karboksyterapii polega na wstrzykiwaniu cienką igłą dwutlenku węgla. Jest to bardzo nowoczesny zabieg, który umożliwia między innymi modelowanie sylwetki bez konieczności sięgania po skalpel. Terapia dwutlenkiem węgla polega na tym, że tkanka tłuszczowa jest rozbijana przez CO2. Dodatkowo terapia dwutlenkiem węgla usprawnia usuwanie tłuszczu, który został rozbity. Modelowanie sylwetki jest bezbolesne i daje bardzo dobre efekty. Bez trudu też można znaleźć salon kosmetyczny, w którym wykonywane są zabiegi medycyny estetycznej, w tym oczywiście również zabieg karboksyterapii.

Co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu?

Wybierając się do salon kosmetyczny na zabieg z dwutlenkiem węgla, trzeba sobie zarezerwować kilkanaście minut. Tuż po zabiegu można opuścić salon kosmetyczny. Przez kilka minut po jego wykonaniu wrażliwe osoby odczuwają pewien dyskomfort. Nagrodą jest jednak pięknie wymodelowana sylwetka. Zabieg nie jest wykonywany w czasie ciąży. Więcej informacji o tym zabiegu przeczytać można w naszym innym tekście. Wyjaśniamy w nim dokładniej na czym zabieg polega.

Kategorie