Bio kominki - ekologiczne i stylowe

Bio kominki – ekologiczne i stylowe

Ciepło domowego ogniska, dosłownie i w przenośni, kojarzy się z płomieniami kominka, przy którym gromadzi się cała rodzina. Jako dystrybutor palenisk polecamy przede wszystkim kominek na biopaliwo, ze względu na jego zalety – jest on najbardziej ekologiczną opcją. Paliwo to ciecz na bazie alkoholu etylowego, co sprawia, że palenisko w żaden sposób nie emituje zapachu ani dymu oraz nie powstanie ani gram popiołu. Ciepło i przytulnie, ale jednocześnie czysto i bez silnych woni – kominek na biopaliwo jest po prostu spełnieniem marzeń.

Kominki szklane – sprawdzą się w blokach

Jeśli osiedliliście się Państwo w bloku mieszkalnym, ważne by wasz lokal i budynek miały dobrą wentylację. Dzięki temu bio kominek szklany może jak najbardziej znaleźć się w waszej jadalni lub salonie. Ekologiczne palenisko doda pomieszczeniu niesamowitego uroku i tajemniczości. Dzięki przystępnym cenom tych produktów, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie na każdą kieszeń, które idealnie wpasują się w mieszkania o różnym metrażu. Na uwagę zasługują elektryczne kominki LED, ponieważ można je zamontować praktycznie w każdym miejscu.

Duży wybór kominków na biopaliwo

Narożny kominek szklany w wersji do montażu na lewą lub prawą stronę, mini kominek typu box, kominek wolnostojący – posiadamy w asortymencie wiele różnorodnych rozwiązań, z których Państwo wybiorą dla siebie najbardziej optymalne z nich. Dla osób mniej zdecydowanych lub pragnących dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty zapewniamy fachowe doradztwo – kominek na biopaliwo to nasza wieloletnia pasja.

Kategorie