Zalety aplikacji mobilnych

Zalety aplikacji mobilnych

Dedykowane aplikacje mobilne takie jak tworzone przez software house są dziś niezbędnym elementem prowadzenia handlu.

Szybki i niedrogi kontakt z klientem

Urządzenie mobilne jest z osobą przez prawie 24 godziny na dobę. To osobisty kontakt z klientami. Właściwa strategia i segmentacja powiadomień push umożliwia komunikację z różnymi grupami użytkowników. Osoba, która zainstalowała aplikację mobilną, jest bardziej skłonna do wielokrotnych zakupów, ponieważ jest ona bezpośrednią grupą docelową. Dedykowane oprogramowanie dla biznesu oznacza zatem tworzenie nowych potrzeb i tym samym wpływa na poziom sprzedaży.

Zaangażowanie klientów w Twoją firmę

Korzystając z aplikacji mobilnej, Twoi klienci będą mogli aktywniej korzystać z programów lojalnościowych, ofert rabatowych i promocji. Dzięki aplikacji mobilnej możesz otrzymywać opinie klientów na temat pracy twojej instytucji, usług, personelu, jakości towarów. W aplikacji należy wdrożyć mechanikę wirusów z elementami gry, na przykład możliwość otrzymywania rabatów i bonusów za aktywne uczestnictwo w kampanii marketingowej. W raportach dotyczących interakcji w aplikacji zawsze będziesz wiedział, jak zmieniło się zainteresowanie użytkowników wewnątrz aplikacji. Możesz zobaczyć, jak często ludzie korzystają z aplikacji i jak z nią pracują.

Dedykowane aplikacje mobilne umożliwiają skonfigurowanie śledzenia handlu elektronicznego i zbieranie informacji o wszystkich zakupionych towarach, łącznej liczbie zakupów i ich wartości. Możesz skonfigurować odbiór podstawowych danych biznesowych w czasie rzeczywistym, na przykład wskaźniki wydajności: liczba klientów, sprzedaż, koszty, zyski. Na przykład kierownictwo średniego i wyższego szczebla dużego gospodarstwa otrzymuje podsumowanie wyników każdej jednostki biznesowej.

 

Kategorie