Aplikacje dla biznesu

Aplikacje dla biznesu

Biznes musi nieustannie dążyć do rozwoju, aby pozostać na fali nowych technologii i reagować na innowacje, co może uczynić go bardziej efektywnym. Tworzenie oprogramowania dla biznesu to poważny krok w tym kierunku. Wymaga to zainwestowania czasu i zasobów. Jakie zalety ma dedykowane oprogramowanie?

Zwiększania liczby użytkowników

Popularność mobilnego Internetu na świecie szybko rośnie. Liczba użytkowników Internetu urządzeń mobilnych już dawno przekroczyła ruch użytkowników z komputerów osobistych. Według Cisco globalny ruch danych mobilnych w najbliższej przyszłości będzie rósł ze średnią roczną stopą wzrostu na poziomie 57% w latach 2014-2019. Rozwój technologii mobilnych otwiera ogromny nowy rynek możliwości dla każdej firmy, w tym dla małych przedsiębiorstw. To dla nich software house tworzy dedykowane aplikacje mobilne.

Aplikacje mobilne na smartfona lub tablet

Według statystyk witryny, które nie przystosowują się do urządzeń mobilnych – tracą klientów. Uzyskiwanie informacji z małego ekranu urządzenia mobilnego jest niewygodne z powodu małej skali. Dedykowane aplikacje mobilne są początkowo opracowywane z uwzględnieniem zużycia informacji z małych ekranów. Struktura, jaką mają dedykowane aplikacje mobilne, jest zoptymalizowana pod kątem wygodnej nawigacji, wszystkie niezbędne informacje są łatwo dostępne. Aplikacja udostępnia większość funkcji dostępnych tylko dla smartfona, takich jak połączenia, lokalizacja, powiadomienia push i inne.

Jeśli kupujący korzysta już ze smartfona lub tabletu do wyszukiwania i studiowania produktów, dlaczego nie dać mu okazji do wykorzystania ich do zakupu odpowiednich produktów? Zaletą aplikacji mobilnej jest to, że jest instalowana przez osoby, które początkowo są zainteresowane Twoimi produktami / usługami i to dla tych osób będziesz publikować nowe informacje, promocje i oferty specjalne.

Kategorie