Z czego może być wykonany wibrator?

Z czego może być wykonany wibrator?

Wibratory erotyczne to zabawki erotyczne, których popularność jest obecnie bardzo duża. Producenci oferują obecnie kobietom szereg wibratorów różniących się nie tylko kolorem, ale również materiałem, z którego zostały wykonane. Zobaczmy, jakie damskie wibratory są w sprzedaży, jeśli pod uwagę weźmiemy właśnie tworzywo, z jakiego je wykonano.

Silikon i guma

Wibratory dla pań mogą być wykonane z silikonu. Takie wibratory odznaczają się najlepszą jakością, a jednocześnie wyjątkową trwałością. W efekcie służą bardzo długo. Niestety, decydując się na zakup takiego wibratora należy liczyć się z nieco większym wydatkiem. Plusem silikonu jest również to, że jest to materiał bardzo miły w dotyku. Co więcej, wibratory z silikonu można bez obaw o ich stan myć wodą z dodatkiem mydła. Guma to alternatywny dla silikonu materiał, który jest dużo tańszy. Niestety, wibratory z niej wykonane są dużo bardziej sztywne niż te z silikonu. W efekcie doznania są dużo mniej przyjemne.

Bardzo popularny żel

Jeśli chodzi o damskie wibratory, to ogromną popularnością cieszą się te żelowe. Ich wybór jest ogromny. Plusem jest bardzo duża elastyczność, która sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo przyjemne. Do tego dochodzi przystępna cena. Wady? Wibratory żelowe nie są zbyt naturalne w dotyku. Kiedy jednak połączymy je z lubrykantem, problem ten znika.

Jeśli o wibratorach chcesz dowiedzieć się więcej, interesuje Cię na przykład ich historia, zachęcamy do lektury naszego poprzedniego artykułu, który może Cię naprawdę zaskoczyć.

Kategorie