Poznajmy wibrator bliżej

Poznajmy wibrator bliżej

Wibratory dla kobiet to duża grupa gadżetów erotycznych, których popularność jest obecnie coraz większa. Świadomość Polek dotycząca używania gadżetów erotycznych nieustannie rośnie. W efekcie panie wiedzą już, że nie ma w tym nic wstydliwego. Poznajmy wibrator trochę bliżej.

Krótka historia wibratora

Wibratory dla kobiet mają dość długą historię. Znane były już w XIX wieku, kiedy to traktowano je jako lek mający uzdrowić kobiety z histerii. Co ciekawe, wówczas wibrator był urządzeniem na korbkę, za sam zabieg mający zlikwidować przypadłość przeprowadzany był przez mężczyznę. Do lat 20. XX wieku wibratory znaleźć można było praktycznie w każdym domu. Kiedy zaczęły być tematem tabu? Sytuacja zmieniła się w latach 70. XX wieku. Jednocześnie to właśnie w tym czasie Betty Dodson nazywana Matką Masturbacji zaczęła prowadzić kampanię mającą uświadomić kobietom ich seksualność.

Jak wygląda kwestia wibratorów dzisiaj?

Wibratory dla kobiet dzisiaj to szereg modeli, kolorów i wzorów. Szeroki wybór sprawia, że każda kobieta znajdzie wibrator idealnie wpisujący się w jej potrzeby oraz oczekiwania. Dostępne są wibratory do stymulacji pochwy, analne, a także te, które gwarantują stymulację łechtaczki. Do produkcji wibratorów używane są najwyższej jakości materiały, które są w pełni bezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Wibratory dla kobiet znaleźć można w każdym sex shopie. Ich wybór jest ogromny, a to, co dają kobiecie trudne do przecenienia. Pozwalają odkryć własną seksualność, poznać lepiej ciało, dostarczają ogromnej przyjemności.

Kategorie