Jakie wibratory proponują producenci?

Jakie wibratory proponują producenci?

Jeśli chodzi o gadżety erotyczne, to wibratory cieszą się obecnie największą popularnością wśród pań. To właśnie wibratory erotyczne doskonale sprawdzają się w przypadku singielek, ale mogą być również doskonałym urozmaiceniem współżycia seksualnego pary. Zobaczmy co proponują producenci, jeśli chodzi o damskie wibratory.

Wibratory punktu G

To wibratory erotyczne, które są zagięte w bardzo charakterystyczny sposób. Dzięki temu pozwalają na stymulację punktu G. Kształtem takie wibratory przypominają prawdziwego męskiego penisa.

Wibratory erotyczne łechtaczkowe

To wibratory, które skonstruowano tak, aby stymulowały nie tylko wnętrze pochwy, ale również łechtaczkę, która jest najbardziej wrażliwym miejscem na mapie kobiecego ciała. Z uwagi na wygląd takie wibratory bardzo często określa się mianem króliczków bądź motylków. Bez wątpienia taki wibrator powinien znaleźć się w posiadaniu każdej kobiety.

Wibratory odporne na działanie wody

To wibratory dla pań, które można wykorzystywać w wannie bądź pod prysznicem. Dzięki temu możliwości erotycznej zabawy jest jeszcze więcej. UWAGA: do zabaw w czasie kąpieli można wykorzystywać tylko te wibratory, które odporne są na działanie wody. W żadnym wypadku nie można tego robić z tymi, które do takich wibratorów się nie zaliczają.

Damskie wibratory to szeroki wybór produktów. Te zaprezentowane powyżej to jedynie niewielka część tego, co proponują producenci. Jeśli chcesz na temat wibratorów dowiedzieć się jeszcze więcej, zachęcamy do lektury naszego poprzedniego artykułu.

Kategorie