Smaczna pizza nocą z dostawą

Smaczna pizza nocą z dostawą

Smaczną, gorącą pizzę można zjeść w Krakowie także nocą. Pizzeria nocna Kraków to danie, które jest smaczne i gorące nawet wtedy, gdy kucharze przygotowują je nad ranem.

Dla tych, którzy kochają pizzę

Nikogo nie namawiamy do tego, aby jadł po nocach. Są jednak sytuacje – na przykład sesja egzaminacyjna – kiedy nawet nocą trzeba zjeść gorący posiłek. Mieszkańcy Krakowa mogą skorzystać z oferty, którą przygotowała pizzeria nocna Kraków.

Pizza na telefon Kraków to oferta z której można skorzystać przez 7 dni w tygodniu. Pizzeria nocna Kraków zaprasza do składania zamówień na pizzę w godzinach od 19.00 do 3.00. W tych godzinach zamówienia przyjmowane są od poniedziałku do czwartku. W piątek zamówienia można składać o godzinę dłużej. Z kolei w weekendy pizzeria umożliwia składanie zamówień od godziny 17.00 do godziny 4.00 (sobota) lub do godziny 3.00 (niedziela). Pizza na telefon Kraków jest przygotowywana po przyjęciu zamówienia, nie była wcześniej zamrażana.

Szybki czas dostawy

Pizza na telefon Kraków to 20 rodzajów pizzy, które można zamówić. Dostawa pizzy realizowana jest bardzo szybko, czas dostawy to nie dłużej jak godzina. Klienci mogą zamawiać nie tylko pizzę, ale także sałatki, pieczywo czosnkowe i napoje chłodzące. Liczna promocje i rabaty sprawiają, że zamówienia spływają w bardzo dużych ilościach. Klienci doceniają to, że pizza powstaje ze świeżych składników, że przywożona jest pod drzwi jeszcze gorąca. Na bardzo atrakcyjne rabaty mogą liczyć studenci krakowskich uczelni.

Kategorie