Gdy nocą poczujesz głód

Gdy nocą poczujesz głód

Pizza to danie, które z reguły jadamy na mieście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów powstała pizzeria nocna Kraków. Danie to cieszy się w Polsce bardzo duża popularnością, pizzerie działają w każdym dużym i małym mieście.

Godziny otwarcia, które nie należą do typowych

Już nazwa pizzeria nocna Kraków sugeruje, w jakich godzinach pizzeria prowadzi swoją działalność. I rzeczywiście pizzeria nocna Kraków jest lokalem, w którym zamówienia na pizzę przyjmowane od późnych godzin popołudniowych. Plusem jest nie tylko to, że dzięki nietypowym godzinom pracy pizzerii, można zjeść coś gorącego o drugiej czy trzeciej nad ranem, ale także to, że jest to pizza na telefon Kraków. Ogromnym plusem jest także to, że pizza na telefon Kraków przygotowana jest w pizzerii ze świeżych składników na bieżąco. Pizza na telefon Kraków nie jest daniem, które zostało przygotowane wcześniej i zamrożone.

Atrakcyjne ceny i duży wybór

W menu pizzerii klienci mają do wyboru 20 rodzajów pizzy w dwóch rozmiarach: 33 i 42 cm. W menu nie mogło zabraknąć klasycznej Margherity. W menu coś dla siebie znajdą także amatorzy ostrych smaków oraz wegetarianie. Na głodnych czekają także sałatki i pieczywo czosnkowe. Klienci mogą także skomponować pizzę z ulubionych składników. Zamówienia realizowane są na terenie całego Krakowa. Koszt dowozu zależy od strefy. Jeśli pizza dowożona jest do 3 km, klienci za dowiezienie nie płacą ani złotówki. Jeśli odległość przekracza 10 km, stawka ustalana jest indywidualnie.

Kategorie