Wybieramy biustonosz bez ramiączek

Wybieramy biustonosz bez ramiączek

Wybranie odpowiedniego biustonosza to nie tylko kwestia komfortu, ale także wyglądu. Wystające ramiączka od biustonosza spod sukienki na cienkich ramiączkach lub bez wyglądają wyjątkowo nieestetycznie. Na szczęście wymyślono stanik bez ramiączek.

Kiedy warto go kupić?

Stanik bez ramiączek doskonale sprawdza się przy sukienkach i bluzkach z dekoltem typu carmen. Stanik bez ramiączek to dobry wybór do wszelkich ubrań, które odkrywają ramiona. Wybór biustonoszy jest dzisiaj tak duży, że znalezienie idealnego nie jest trudne. Do wyboru są między innymi biustonosze z wymiennymi zapięciami. Biustonosze z wymiennymi zapięciami sprawdzają się przy wielu okazjach. Najważniejsze jest to, że biustonosze z wymiennymi zapięciami są bardzo komfortowe w noszeniu. Stanik z wymiennym zapięciem to rozwiązanie, które zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. Stanik z wymiennym zapięciem to bardzo nowoczesne rozwiązanie.

Jakie fasony biustonoszy są dostępne w sklepach?

Podstawowych fasonów biustonoszy jest kilka. Stanik typu bardotka należą do tych, które są kupowane wyjątkowo często. Stanik typu bardotka to jeden z fasonów, w których można wybrać biustonosz bez ramiączek. Stanik typu bardotka ma stosunkowo głębokie wycięcie. Kolejnym chętnie kupowanym rodzajem biustonoszy jest stanik push up. Stanik push up chętnie wybierają panie, które chcą optycznie powiększyć piersi. Stanik push up można kupić w różnym fasonie. Może to być także stanik z wymiennym zapięciem. Więcej biustonoszach piszemy także w naszym wcześniejszym artykule.

Kategorie