Rodzaje biustonoszy: biustonosz bez ramiączek

Rodzaje biustonoszy: biustonosz bez ramiączek

Biustonosz, który jest idealnie dopasowany nie będzie wymagał żadnych poprawek w ciągu dnia czy wieczoru. Wybór biustonoszy jest dzisiaj ogromny. Różnią się one tkaninami, kolorami i fasonami. W okresie lata wiele kobiet wybiera stanik bez ramiączek.

Do jakich ubrań warto go zakładać?

Bardzo nieestetycznie wyglądają ramiączka od stanika przy wydekoltowanej sukience czy tej z odsłoniętymi ramionami. Jeśli takie ubrania mamy w swojej szafie, to koniecznie powinien się w niej znaleźć również przynajmniej jeden stanik bez ramiączek. Biustonosz bez ramiączek to najczęściej stanik typu bardotka. Stanik typu bardotka jest ulubionym fasonem wielu kobiet. Stanik typu bardotka wylansowała w latach 50. francuska aktorka Brigitte Bardot. Wersją klasycznej bardotki może być stanik z wymiennymi zapięciami. Stanik z wymiennymi zapięciami jest komfortowy w noszeniu. Stanik z wymiennymi zapięciami jest komfortowy w użytkowaniu, sprawdza się nie tylko na co dzień. Stanik z wymiennym zapięciem dostępny jest w różnych fasonach.

Jaki krój stanika wybrać?

Stanik z wymiennym zapięciem dostępny jest w różnych krojach. Wiele kobiet wybiera stanik push up. Stanik push up zaprojektowano tak, że biust wydaje się bardziej pełny niż jest w rzeczywistości. Stanik push up powstał z myślą głównie o kobietach, które mają mały biust. Jego rozmiar powinien być dobrany idealnie. 

Temat biustonoszy jest bardzo szeroki. Więcej o biustonoszach piszemy w naszym poprzednim artykule. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jego lektury.

Kategorie