Białystok w jakim hotelu warto się zatrzymać ?

Białystok w jakim hotelu warto się zatrzymać ?

Stolica województwa podlaskiego, Białystok, jest miastem, które z roku na rok odwiedza coraz więcej turystów zarówno z kraju, jak i zagranicy. Napływ turystów sprawił, że baza hotelowa w mieście jest coraz większa. Doskonałym miejscem, które warto polecić jest hotel Białystok.

Hotel Białystok: co ma do zaoferowania?

Hotel Białystok oferuje gościom 70 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości ośrodek oddaje pokoje jedno, dwu- oraz trzyosobowe. Są również apartamenty Białystok. Zarówno pokoje, jak i apartamenty mają bardzo wysoki standard. Apartamenty Białystok przeznaczone są dla dwóch, trzech albo czterech osób, dlatego można całą rodziną przyjechać na urlop. Hotele Białystok oferują swoim gościom także wyżywienie. Plusem jest to również, że posiadają nowoczesne sale konferencyjne. Hotele proponują gościom organizację bardzo różnych imprez.

Jakie imprezy można zorganizować?

Białystok hotel proponuje organizacje wystaw, sympozjów i konferencji. To doskonałe miejsce nie tylko do zorganizowania biznesowych i firmowych spotkań. Hotel proponuje również organizację uroczystości rodzinnych. Jest świetnym miejscem do zorganizowania wesela. Do dyspozycji gości jest sala weselna na 80 osób oraz sala balowa. Na terenie proponuje także zorganizowanie ślubu w plenerze. Na tle innych hoteli nie tylko w Białymstoku wyróżnia się tym, że akceptuje zwierzęta. Wszystkie usługi, które proponuje hotel są świadczone na bardzo wysokim poziomie.

Kategorie