Zalety luster na zamówienie

Zalety luster na zamówienie

Każdy z nas potrzebuje lustra do domu. Montaż luster jest możliwy na dwa sposoby. Możemy kupić gotowy produkt w sklepie lub zdecydować się na lustra na wymiar Poznań.

Standardowe lustro do wnętrz

Możliwość zakupu gotowego lustra zapewnia wiele sklepów budowlanych, które oferują wybór kilku rozmiarów lusterek, które są wyposażone w elementy mocujące do niezależnego zawieszenia. Takie lustra są głównie wytwarzane w Chinach i cechują się niezbyt dobrym amalgamatem (tył lustra), który nie ma właściwości odpornych na wilgoć. Zestawy meblowe zawierają również gotowe lustra, na przykład jako część umywalek.

Kupując taki element wewnętrzny, osoba otrzymuje zarówno produkt hydrauliczny, jak i pełne lustro. Nie mamy tu jednak informacji na temat tego, jakiej jakości jest lustro. Nie wiadomo na przykład, czy jest ono prawidłowo przyklejone do mebli.

Lustra na zamówienie

O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest lustro na zamówienie. Po zamówieniu rozmiaru lustra otrzymasz produkt wysokiej jakości, który będzie posiadał dokument zgodności, z rozmiarem i kształtem dostosowanym do twoich potrzeb. Można je oprawić w ramę lub zlecić wykonanie lustrzanego aspektu na obwodzie, który po załamaniu pięknie nada połysk lustrzanemu. Istnieje również możliwość narysowania obrazu na lustrze lub grawerowania. W wyniku tego uzyskuje się ramę lustra, która może mieć dowolną szerokość od 5 mm do 45 mm.

Grawerowanie lustrzane to taki sposób obróbki powierzchni lustra, w którym grubość szkła jest usuwana z przedniej strony zgodnie z modelem w celu uzyskania pożądanego wzoru. Szerokość linii grawerowania może być różna: 6.8.10 mm. Istnieje możliwość zakupu lustra w dowolnym kształcie: prostokątnym, owalnym, okrągłym, kwadratowym, falowym lub według dowolnego wzoru.

Kategorie