Zabieg adresowany do kobiet starających się o potomstwo

Zabieg adresowany do kobiet starających się o potomstwo

Problem niepłodności dotyka w naszym kraju coraz więcej par. Współczesna medycyna jest jednak w stanie im pomóc. W leczeniu niepłodności stosowane jest obecnie nie tylko leczenie farmakologiczne czy zabiegowe. Do często stosowanych technik należy również inseminacja.

Na czym polega ten zabieg?

Inseminacja to jedna z technik wspomaganego rozrodu. Zabieg ten składa się z kilku etapów. Przygotowaniem do tego zabiegu jest w pierwszej kolejności zbadanie nasienia. Problem niepłodności nie zawsze leży po stronie kobiety. Jeśli okaże się, że niepłodność wynika z czynnika męskiego, nasienie może pochodzić od dawcy.

Inseminacja domaciczna to zabieg, który jest bezbolesny. W jego trakcie odpowiednio przygotowane nasienie wprowadzane jest to macicy. Zabieg trwa kilkanaście minut. Wykonuje go wiele placówek specjalizujących się w leczeniu niepłodności.

Gdzie można zgłosić się na zabieg?

Inseminacja Białystok to oferta jednej z wiodących klinik leczenie niepłodności. Jest to oferta adresowana oczywiście nie tylko do mieszkańców Podlasia. Klinika ta ma obecnie filie w różnych miastach Polski. Możliwa jest więc także inseminacja warszawa oraz inseminacja poznań. Z zabiegu inseminacji domacicznej mogą skorzystać także osoby mieszkające na Śląsku i w sąsiadujących regionach. Inseminacja Katowice podobnie, jak te w innych placówkach wykonywane są przez wysokiej klasy specjalistów. Klinik leczenie niepłodności jest obecnie w naszym kraju co najmniej kilka. Inseminacja jest zabiegiem bezbolesnym.

Kategorie