Wykorzystanie płyt gumowych

Wykorzystanie płyt gumowych

Przestrzeń placu zabaw i innych miejsc, gdzie mają bawić się dzieci powinna być jak najlepiej zaplanowana. Koniecznie trzeba zadbać między innymi o stworzenie takich rozwiązań, w ramach których faktycznie dzieci będą bezpieczne. Dlatego ważne będzie to jaka nawierzchnia będzie w tych miejscach położona.

Dzieci w trakcie zabawy nie zawsze się kontrolują, dlatego różnego rodzaju upadki się pojawiają, a to sprawia, że koniecznie trzeba również mieć takie rozwiązania, dzięki którym dla dzieci te upadki będą bezpieczne. Jako nawierzchnia sprawdzają się więc między innymi płyty EPDM gumowe Proflex. To świetny wybór, produkt charakteryzujący się bardzo dobrą jakością a jednocześnie miękki i bezpieczny dla dzieci. 

Popularna nawierzchnia na placach zabawy 

Trzeba podkreślić, że jeśli chodzi o płyty gumowe EPDM to faktycznie w ostatnich latach jest to faktycznie bardzo popularna propozycja i dość często wykorzystywany materiał. Płyty łatwo się układa, są dla dzieci bezpieczne a inwestorzy doceniają również to, że te płyty charakteryzują się bardzo dobrą jakością, gdy chodzi o trwałość więc nawet jeśli nawierzchnie EPDM są narażone na działanie czynników atmosferycznych to i tak można liczyć na ich dobrą jakość i zadowalającą trwałość.

Nawierzchnia w formie maty EPDM

Tworząc przestrzeń z myślą o dzieciach na świeżym powietrzu rzeczywiście warto wziąć pod uwagę płyty EPDM. To opcja, która w wielu sytuacjach faktycznie dobrze się sprawdza więc warto mieć ją na uwadze. Maty EPDM są przygotowywane w niedużych rozmiarach, dlatego tym samym ich układanie nie stanowi problemu. Cena takich mat jak na uzyskaną dzięki nim trwałość również jest zadowalająca dla inwestorów co dodatkowo wpływa na popularność tego rozwiązania. 

Kategorie