Technika wspomaganego rozrodu: inseminacja

Technika wspomaganego rozrodu: inseminacja

Inseminacja domaciczna to jedna z bardziej popularnych technik wspomaganego rozrodu. Technika ta jest bezbolesna. Dzięki niej wiele par zostało szczęśliwymi rodzicami.

Na czym ten zabieg polega?

Inseminacja jest zabiegiem nie tylko bezbolesnym, ale także bezpiecznym. Polega on na umieszczeniu w macicy nasienia. Wcześniej nasienie jest odpowiednio przygotowywane w laboratorium. Do jego wprowadzenie wykorzystywany jest cienki cewnik. Inseminacja jest zabiegiem, który może zostać wykonany z nasieniem pochodzącym od dawcy. Zabieg trwa kilka minut.

Po jego zakończeniu pacjentka może powrócić do normalnej aktywności. Inseminacja nie wymaga pobytu w klinice. Jest to zabieg ambulatoryjny. Te metoda leczenia niepłodności w naszym kraju dostępna jest tylko dla małżeństw oraz par heteroseksualnych, które żyją w związkach partnerskich.

Zanim dojdzie do wykonania zabiegu

Inseminacja to zabieg dostępny w renomowanej klinice leczenia niepłodności. Inseminacja Białystok to zabieg, z którego mogą skorzystać pacjenci nie tylko z Białegostoku i Podlasia. Zabieg inseminacji wykonywany jest w każdym oddziale kliniki, możliwa jest więc także inseminacja Warszawa.

Zabieg poprzedza seria niezbędnych badań. Jakie to są badania, pacjenci dowiedzą się decydując się na inseminacja Poznań czy inseminacja Katowice. Inseminacja Białystok czy też inseminacja Warszawa wykonują wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem. Inseminacja Katowice lub inseminacja poznań także wykonywana jest przez doświadczony zespół lekarzy.

Kategorie