Ochrona przed hałasem w miejscu pracy

Ochrona przed hałasem w miejscu pracy

Długotrwały, nadmierny hałas prowadzić może nie tylko do uszkodzenia słuchu, ale także zmian w układzie nerwowym. Ochrona słuchu w wielu miejscach pracy jest niezbędna.

Jakie środki do ochrony słuchu można wykorzystać?

Nauszniki ochronne są jednym z najlepszych środków ochrony indywidualnej. Nauszniki ochronne mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Wszystkie nauszniki ochronne mają możliwość regulacji. Dzięki temu każdy może dopasować je do własnych potrzeb. Nauszniki robocze składają się z dwóch, bardzo dobrze przylegających do uszu czasz. Dzięki temu nauszniki robocze bardzo dobrze tłumią hałasy. Nauszniki robocze występują w bardzo różnych wariantach. Dobrze zapatrzony sklep BHP ma w ofercie nawet robocze nauszniki, które jednocześnie chronią twarz. Są to nauszniki wyposażone w przesłonę na twarz.

Czy słuch można chronić tylko nausznikami roboczymi?

Ochrona słuchu możliwa jest nie tylko poprzez noszenie nauszników roboczych. Profesjonalny sklep BHP proponuje więc nie tylko robocze nauszniki, ale także nakładki na uszy, które mocuje się na kasku oraz wkładki douszne. Wszystkie artykuły, których celem jest ochrona słuchu, wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Osoby, które je wybiorą mogą być pewne, że zapewnią sobie ochronę przed hałasem na bardzo wysokim poziomie. Co ważne, dobry sklep BHP oferuje je w dobrej cenie. Ponadto w swojej ofercie ma także ubrania, buty i inne artykuły BHP. Wybierając taki sklep w jednym miejscu może skompletować cały strój roboczy.

Kategorie