Jakie udogodnienia zastosować w łazience?

Jakie udogodnienia zastosować w łazience?

W łazience, z której będą korzystały osoby niepełnosprawne powinno być bezpiecznie, ale też wygodnie. Wymaga to oczywiście wprowadzenia pewnych udogodnień, często nawet zmiany usytuowania umywalki czy miski ustępowej.

Oferta sklepu z wyposażeniem toalet

Należy zadbać przede wszystkim o ich bezpieczeństwo. Stąd też warto przy umywalce, wannie i misce ustępowej zamocować specjalne poręcze i uchwyty. Na pewno dużym udogodnieniem jest nawannowa ławeczka. W przypadku prysznica przyda się z kolei specjalne siedzisko i uchwyt. Poręcze dla niepełnosprawnych, które oferuje sklep z wyposażeniem toalet wykonane zostały ze stali węglowej lub nierdzewnej. Sklep z wyposażeniem toalet ma w ofercie tylko produkty z certyfikatem potwierdzającym ich bezpieczeństwo.

Sklep z wyposażeniem toalet wychodzi naprzeciw bardzo różnym oczekiwaniom osób niepełnosprawnych. Wyposażenie toalet obejmuje więc także różne drobne, ale przydatne akcesoria takie jak pojemnik na papier toaletowy.

Praktyczne pojemniki na papier toaletowy

Drobne akcesoria takie jak na przykład pojemnik na papier toaletowy podnoszą komfort korzystania z toalety. W ofercie klienci znajdą pojemnik na papier toaletowy wykonany ze stali lub wysokiej jakości plastiku. Asortyment obejmuje również dozownik do papieru toaletowego.

Dozownik do papieru toaletowego jest produktem przeznaczonym do toalet publicznych. W ofercie klienci znajdą między innymi podajnik papieru toaletowego w listkach. Modele, które oferuje sklep z wyposażeniem toalet są proste w obsłudze. Wyposażenie toalet w niezbędne akcesoria jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kategorie