Dziecko

Jakie foteliki samochodowe?

Jeśli chodzi o dostępne na rynku produkty znajdziemy wiele świetnych propozycji, dzięki którym bezpieczeństwo w trakcie poruszania się samochodem będzie na najwyższym poziomie. Trzeba pamiętać, że jeśli chce się przewozić dziecko w samochodzie konieczne będzie posiadanie odpowiedniego fotelika. W tym momencie na rynku jest wiele różnych propozycji fotelików. Pojawia się pytanie jaki produkt wybrać w momencie, gdy chce się kupić nowy fotelik.

Foteliki dla kilkuletnich dzieci

Gdy dziecko ma już kilka lat przychodzi moment, w którym będzie trzeba kupić kolejny fotelik. Wtedy w grę wchodzą foteliki samochodowe 15 36 kg. To propozycja, która prawdopodobnie będzie ostatnią, jeśli chodzi o pełny fotelik z oparciem, kolejna opcja to już wyłącznie siedzisko podnoszące pozycję dziecka w aucie, po której siada ono już na zwykłym samochodowym fotelu. Jeśli chodzi o foteliki samochodowe 15 36 kg to producenci mają do zaoferowania wiele ciekawych produktów.

Jazda przodem

Foteliki samochodowe 15 36 kg to już taka propozycja, która będzie przeznaczona do jazdy przodem. Obecnie oczywiście promuje się jazdę tyłem, jednak zazwyczaj foteliki, które to umożliwiają mają limit wagowy do 25 kg. Jeśli sięga się więc po fotelik w przedziale 15 36 to będzie to już taka propozycja, która będzie przeznaczona do jazdy przodem do kierunku poruszania się samochodu. Oczywiście zawsze warto sprawdzić jak wybierany przez nas fotelik jest oceniany, czy rzeczywiście posiada on stosowne normy bezpieczeństwa, które pozwolą poruszać się nim komfortowo.

Kategorie