Hotele w Białymstoku o wysokim standardzie

Hotele w Białymstoku o wysokim standardzie

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego. To miasto od kilku lat bardzo dynamicznie się rozwija. Ma coraz więcej do zaoferowania odwiedzającym go gościom. Co mogą zaoferować turystom hotele Białystok?

Hotele Białystok: jaki mają standard?

Hotele Białystok mają do zaoferowania turystom naprawdę wiele. To obiekty hotelowe, które położone są w bardzo atrakcyjnej, często otoczonej zielenią lokalizacji. Wysoki standard to jedna z zalet, które posiada hotel Białystok. Goście, którzy odwiedzili hotel Białystok bardzo cenili profesjonalną obsługą i miłą atmosferę. Zapewnia gościom nie tylko pokoje, ale i kwatery. Apartamenty Białystok to także możliwość skorzystania z restauracji oraz nowoczesnej sali konferencyjnej. To doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i do zorganizowania konferencji albo spotkania integracyjnego. Istnieje też możliwość zorganizowania ślubu w plenerze oraz przyjęcia weselnego w sali z klimatyzacją.

Jakimi pokojami dysponuje hotel?

Goście, którzy wybiorą apartamenty Białystok mogą liczyć na zakwaterowanie w wygodnych, urządzonych ze smakiem pokojach. Budynek dysponuje miejscami noclegowymi dla siedemdziesięciu osób. Posiada również pięć sal konferencyjnych. Do dyspozycji gości, którzy wybiorą Białystok hotel jest także bezpłatny parking oraz sauna. Ośrodek jest jednym z nielicznych hoteli w Polsce, w których mile widziani są goście ze swoim czworonożnymi pupilami. Oczywiście za pobyt zwierząt pobierana jest dodatkowa opłata.

Kategorie