Bardzo skuteczna metoda leczenia niepłodności

Bardzo skuteczna metoda leczenia niepłodności

Niepłodność dotyka coraz więcej par. Medycyna ma dzisiaj do zaoferowania takim parom naprawdę wiele. Jedną ze skutecznych technik wspomaganego rozrodu jest inseminacja. Wielu par pewnością ucieszy informacji o tym, że jest o też jedna z tańszych metod leczenia niepłodności.

Metoda bezpieczna i bezbolesna

Inseminacja jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym. Wprowadzenie nasienia do macicy odbywa się przy pomocy cienkiego silikonowego cewnika. Zabieg trwa kilka minut i nie wymaga pozostawania w szpitalu. Po zabiegu pacjentka może praktycznie natychmiast wrócić do domu. Nasienie może pochodzić od dawcy.

W Polsce z procedury tej mogą skorzystać wyłącznie pary heteroseksualne żyjące w związku małżeńskim lub partnerskim. Zanim dana para zostanie zakwalifikowana do tego zabiegu musi przejść szereg badań diagnostycznych. Czasem inseminacja jest poprzedzana leczeniem hormonalnym.

Gdzie zgłosić się na zabieg?

Kliniki leczenia niepłodności działają w kilku największych miastach Polski. Inseminacja Białystok wykonuje jedna z renomowanych klinik leczenie niepłodności. Ma one filie w wielu miastach. Możliwa jest więc również inseminacja Warszawa. Zabieg ten wykonuje także placówka w Katowicach i Poznaniu. Inseminacja Katowice oraz inseminacja Poznań podobnie, jak zabiegi w pozostałych miastach wykonywane są przez specjalistów z dziedziny ginekologi i endokrynologii z dużym doświadczeniem.

Inseminacja to jedna z bardziej skutecznych i tańszych metod leczenia niepłodności. Jest stosowana w wielu krajach świata, również w Polsce.

Kategorie