Z czego może być wykonany wibrator?

Z czego może być wykonany wibrator?

Wibratory erotyczne to zabawki erotyczne, których popularność jest obecnie bardzo duża. Producenci oferują obecnie kobietom szereg wibratorów różniących się nie tylko kolorem, ale również materiałem, z którego zostały wykonane. Zobaczmy, jakie damskie wibratory są w sprzedaży, jeśli pod uwagę weźmiemy właśnie tworzywo, z jakiego je wykonano.

Silikon i guma

Wibratory dla pań mogą być wykonane z silikonu. Takie wibratory odznaczają się najlepszą jakością, a jednocześnie wyjątkową trwałością. W efekcie służą bardzo długo. Niestety, decydując się na zakup takiego wibratora należy liczyć się z nieco większym wydatkiem. Plusem silikonu jest również to, że jest to materiał bardzo miły w dotyku. Co więcej, wibratory z silikonu można bez obaw o ich stan myć wodą z dodatkiem mydła. Guma to alternatywny dla silikonu materiał, który jest dużo tańszy. Niestety, wibratory z niej wykonane są dużo bardziej sztywne niż te z silikonu. W efekcie doznania są dużo mniej przyjemne.

Bardzo popularny żel

Jeśli chodzi o damskie wibratory, to ogromną popularnością cieszą się te żelowe. Ich wybór jest ogromny. Plusem jest bardzo duża elastyczność, która sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo przyjemne. Do tego dochodzi przystępna cena. Wady? Wibratory żelowe nie są zbyt naturalne w dotyku. Kiedy jednak połączymy je z lubrykantem, problem ten znika.

Jeśli o wibratorach chcesz dowiedzieć się więcej, interesuje Cię na przykład ich historia, zachęcamy do lektury naszego poprzedniego artykułu, który może Cię naprawdę zaskoczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *