Poznajmy wibrator bliżej

Poznajmy wibrator bliżej

Wibratory dla kobiet to duża grupa gadżetów erotycznych, których popularność jest obecnie coraz większa. Świadomość Polek dotycząca używania gadżetów erotycznych nieustannie rośnie. W efekcie panie wiedzą już, że nie ma w tym nic wstydliwego. Poznajmy wibrator trochę bliżej.

Krótka historia wibratora

Wibratory dla kobiet mają dość długą historię. Znane były już w XIX wieku, kiedy to traktowano je jako lek mający uzdrowić kobiety z histerii. Co ciekawe, wówczas wibrator był urządzeniem na korbkę, za sam zabieg mający zlikwidować przypadłość przeprowadzany był przez mężczyznę. Do lat 20. XX wieku wibratory znaleźć można było praktycznie w każdym domu. Kiedy zaczęły być tematem tabu? Sytuacja zmieniła się w latach 70. XX wieku. Jednocześnie to właśnie w tym czasie Betty Dodson nazywana Matką Masturbacji zaczęła prowadzić kampanię mającą uświadomić kobietom ich seksualność.

Jak wygląda kwestia wibratorów dzisiaj?

Wibratory dla kobiet dzisiaj to szereg modeli, kolorów i wzorów. Szeroki wybór sprawia, że każda kobieta znajdzie wibrator idealnie wpisujący się w jej potrzeby oraz oczekiwania. Dostępne są wibratory do stymulacji pochwy, analne, a także te, które gwarantują stymulację łechtaczki. Do produkcji wibratorów używane są najwyższej jakości materiały, które są w pełni bezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Wibratory dla kobiet znaleźć można w każdym sex shopie. Ich wybór jest ogromny, a to, co dają kobiecie trudne do przecenienia. Pozwalają odkryć własną seksualność, poznać lepiej ciało, dostarczają ogromnej przyjemności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *