Gdy nocą poczujesz głód

Gdy nocą poczujesz głód

Pizza to danie, które z reguły jadamy na mieście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów powstała pizzeria nocna Kraków. Danie to cieszy się w Polsce bardzo duża popularnością, pizzerie działają w każdym dużym i małym mieście.

Godziny otwarcia, które nie należą do typowych

Już nazwa pizzeria nocna Kraków sugeruje, w jakich godzinach pizzeria prowadzi swoją działalność. I rzeczywiście pizzeria nocna Kraków jest lokalem, w którym zamówienia na pizzę przyjmowane od późnych godzin popołudniowych. Plusem jest nie tylko to, że dzięki nietypowym godzinom pracy pizzerii, można zjeść coś gorącego o drugiej czy trzeciej nad ranem, ale także to, że jest to pizza na telefon Kraków. Ogromnym plusem jest także to, że pizza na telefon Kraków przygotowana jest w pizzerii ze świeżych składników na bieżąco. Pizza na telefon Kraków nie jest daniem, które zostało przygotowane wcześniej i zamrożone.

Atrakcyjne ceny i duży wybór

W menu pizzerii klienci mają do wyboru 20 rodzajów pizzy w dwóch rozmiarach: 33 i 42 cm. W menu nie mogło zabraknąć klasycznej Margherity. W menu coś dla siebie znajdą także amatorzy ostrych smaków oraz wegetarianie. Na głodnych czekają także sałatki i pieczywo czosnkowe. Klienci mogą także skomponować pizzę z ulubionych składników. Zamówienia realizowane są na terenie całego Krakowa. Koszt dowozu zależy od strefy. Jeśli pizza dowożona jest do 3 km, klienci za dowiezienie nie płacą ani złotówki. Jeśli odległość przekracza 10 km, stawka ustalana jest indywidualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie